Наруто Шипуден РПГ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Наруто Шипуден РПГ

Наруто и Наруто Шипуден
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Анемаре

Go down 
АвторСъобщение
Анемаре Тон
Ученик в Академията
Ученик в Академията
Анемаре Тон


Брой мнения : 9
Join date : 28.07.2009
Age : 28

Анемаре Empty
ПисанеЗаглавие: Анемаре   Анемаре Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 10:02 am

Име : Анемаре Тон

Характер Sadзнам че го няма ама айде) Сладко и добро момиче слуша родителите си.

Описание: Средна на дължина руса коса,сини очи,има едно кръстче което никога не сваля.

Снимки : Сега http://api.ning.com/files/PFbOWFhrj4Jzy4gftaDlUWHAS1s8tEkkFQBa-TzufPHAkhttLwEWrYjP9RQQHZR2KrHEd4BsK*w9zevDnzf8ql3Jf3iXu9DD/anime_girl.jpg
Преди: Тийнка https://media.photobucket.com/image/blonde%20anime%20girl/Yoko_Yakima/GirlPics/SchoolGirls/BlondeGirl.jpg
Дете : http://www.quizilla.com/user_images/F/FA/FAN/fantasyworld8/1130239321_resBlond30.jpg

Родители : Дан (умрял) и Шизуне

Оръжия : 20 куная,15 шурикена,5 войнишки хапчета, отровни игли

Други : Кесия със 100 рио,куче

Техники : Garouga е тайджутсу техника изполвана от Кланът Изунука. Техниката представлява супер завъртане, като се използва много чакра.

Amagumo е Нинджутсу техника използвана от Звуковата нинджа Кидоумару. След като Кидоумару призове огромният си паяк, започват да се раждат яйца. Те после стават на малки бебета паяси и буквално започват да валят. Паяците могат да объркат противника, а също така те са и опасни.

Chakra Kyuuin Jutsu е Нинджутсу техника използвана от Йорой. След като активира техниката, ръката му се обгражда от чакра. Когато той докосне противника по тялото, Йорой започва да извлича чакрата му.

Choujuu Giga е нинджутсу техника използвана от мистериозната нинджа Саи. Надарен с талант, Саи може да рисува много добре, а с техниката, той може да даде живот на рисунките.

Goukakyuu no Jutsu
Това е нинджутсу техника, която използва Огненият елемент. След като нинджата направи нужнте знаци, той събира чакра от устата в гърдите и след това бързу я отделя във вид на огнена топка.

Henge no Jutsu е нинджутсу техника, която всяка нинджа трябва да знае. След като направи знаците, нинджата се трансформира в човек или предмет.

Inuzuka Ryuu Chinjuu Konbi Henge: Soutou Rou е нинджутсу техника, използвана от клана Инузука. Тази техника се прави с тяхните кучета. След като направят знаците, те се превръщат в

голямо двуглаво куче.




Многобройните техники са от странните ми близки.

Имам леля и чичо от Инузука,смятаха че ще е добре да имам куче,и ми го дадоха.

Сай ми е някакъв роднина,която преди една година ми съобщиха.

Имам Вуйчо от звука.






Съжелявам че само променям
Върнете се в началото Go down
 
Анемаре
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто Шипуден РПГ :: Начало :: Създаване на Герой(дете)-
Идете на: