Наруто Шипуден РПГ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Наруто Шипуден РПГ

Наруто и Наруто Шипуден
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Двореца на Карин и Саске

Go down 
+10
Асума Сарутоби
Карин
Хатаке Какаши
Рокудайме Наруто
Учиха Мадара
Джууго
Учиха Саске
Минато
Джираяя
Химе
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АвторСъобщение
Минато
Хокаге
Хокаге
Минато


Брой мнения : 833
Join date : 04.02.2009

Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 10:54 pm

П.П Джирая май се стресна
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 10:55 pm

пп:маи да абе 6то не доидете още цяла коноха може би
Върнете се в началото Go down
Химе
Анбу
Анбу
Химе


Брой мнения : 1069
Join date : 28.01.2009
Age : 29

Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 10:56 pm

Изведнъж над Карин се образува сянка и върху нея падна огромен кристал.
Върнете се в началото Go down
Джууго
Анбу
Анбу
Джууго


Брой мнения : 786
Join date : 04.02.2009
Age : 29
Местожителство : Unknown

Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 10:56 pm

П.П.-Епа, пречи ли..?Тъкмо ще стане Наруто Батъл Роял. lol!
Върнете се в началото Go down
http://narutardsrpg.forumotion.net
Минато
Хокаге
Хокаге
Минато


Брой мнения : 833
Join date : 04.02.2009

Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 10:57 pm

Мадара го видя и каза;
-Вижте колко ли пари ще струва ако го продам!!?!
Върнете се в началото Go down
Учиха Мадара
Лидер на Акацки
Лидер на Акацки
Учиха Мадара


Брой мнения : 815
Join date : 31.01.2009
Age : 30

Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 10:57 pm

П.П
Да ето никои нищо не прави вси4ки гледаме !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 10:58 pm

Гурен написа:
Изведнъж над Карин се образува сянка и върху нея падна огромен кристал.

Карин беше усетила наличието на кристала навреме и се замени с един дюшек които беше наблизо след това тя промълви:
-тези техники хабят много чакра след още 5-10 пъти направено това ти няма да имаш чакра и двубоя ще свърши разбираш го нали
Върнете се в началото Go down
Химе
Анбу
Анбу
Химе


Брой мнения : 1069
Join date : 28.01.2009
Age : 29

Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:01 pm

-Хахаха глупачка това е моя дарба Кеке генкая ми не хаби влъбще чакра свободно мога да убия повече от 20 души и да имам чакра за още 2 атаки.А сега.

Каза Спокойно Гурен като се разпръсна на кристалчета.

П.П:Проблема е че няма да разбереш кои е чрез проследяване на чакрата защото в всички има чакра.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:03 pm

Карин се оглеждаше но вече неможеше да разбере къде точно се намира Гурен. Тя взе един кунаи и се опитваше да наблюдава всяка посока. Карин разбра че няма как да разбере къде точно се намира затова се подготви ако се наложи да използва Heal Bite
Върнете се в началото Go down
Химе
Анбу
Анбу
Химе


Брой мнения : 1069
Join date : 28.01.2009
Age : 29

Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:05 pm

По едно време усети че краката и са обгърнати с кристали и почваха да я залавят в кристален затвор а от небето където имаше още кристали се чу гласа на гурен.

-акво става Карин да не би да не можеш да се справиш.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:06 pm

Карин стоеше на едно място и бръкна в задния си джоб на несесерчето (онова дето го носи хД)
-ти така си мислиш
Върнете се в началото Go down
Химе
Анбу
Анбу
Химе


Брой мнения : 1069
Join date : 28.01.2009
Age : 29

Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:08 pm

-ДАвай тогава.

А кристалите вече стигнаха до талията и.

П.П;а и ще ти е доста трудно да се отървеш от кристала
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:11 pm

Карин вече незнаеше накъде да мръдне ,единствения вариант беше да се опита да взриви кристала ,но не беше сигурно дали ще подеиства а и щеше да се нарани сама.Това беше последния и шанс да се измъкне. Тя си помисли че това е шанс да се докаже сама на себе си. Карин рязко извади Екс бележки и ги налепи по кристала. Точно преди да ги взриви тя си каза "сега или никога" след това взриви бележките с надеждата че освен че ще се нарани ще унищожи и кристала
Върнете се в началото Go down
Химе
Анбу
Анбу
Химе


Брой мнения : 1069
Join date : 28.01.2009
Age : 29

Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:13 pm

И видя че кристала се е взривил само до коленете и но той напредна с малко по голяма скорост.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:19 pm

-не е възможно -каза момичето като върху едната и ръка имаше малка рана и от нея капеше кръв по кристала.След това тя видя малка пукнатина в сърцевината му и разбра как да се измъкне. Извади още няколко екс бележки и ги сложи в пукнатината след това отново ги взриви
Върнете се в началото Go down
Химе
Анбу
Анбу
Химе


Брой мнения : 1069
Join date : 28.01.2009
Age : 29

Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:21 pm

-Браво успя да го взривиш но какво ти костваше това.

Каза Гурен която още се беше разпръснала на кристалчета и тоя път изправи кристални шурикени и конаи по Карин.
Върнете се в началото Go down
Учиха Мадара
Лидер на Акацки
Лидер на Акацки
Учиха Мадара


Брой мнения : 815
Join date : 31.01.2009
Age : 30

Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:22 pm

Оро се ядосал за нещо направил Leech All Creation: Attack Prevention Technique и влезнал в дарвото!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:24 pm

-лявата ръка-каза Карин-но няма да ме хванеш пак -след което тя избегна всички кристали хвърчащи към нея. След това Карин се замисли дали има начин да я спре
Върнете се в началото Go down
Химе
Анбу
Анбу
Химе


Брой мнения : 1069
Join date : 28.01.2009
Age : 29

Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:26 pm

На Гурен и писна и излезе като се показа пред Карин.

-Знаеш ли защо аз съм един от най лоялните и силни слуги на Орочимару.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:27 pm

-защо?
Върнете се в началото Go down
Химе
Анбу
Анбу
Химе


Брой мнения : 1069
Join date : 28.01.2009
Age : 29

Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:29 pm

-Поради причината че ти едвам се измъкна от кристала но сега сериозно.

Каза Гурен като по цялото тресе се издигнаха огромни кристали и тръгнаха да гонят Карин.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:31 pm

Карин избягваше кристалите:
-или по това че още не си разбрала че тои те използва както използва всички
Върнете се в началото Go down
Химе
Анбу
Анбу
Химе


Брой мнения : 1069
Join date : 28.01.2009
Age : 29

Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:33 pm

-Аз съм лоялна на Орочимару-сама още от както унищожи селото ми и ме избави от него.

Каза Гурен и Карин усети остра болка в кракъ.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:38 pm

-и аз бях лоялна някога докато той не ме използва за да прави експериментите си и след това ме захвърли на такъв човек не бих служила -каза момичето след това извади болкоуспокоително хап4е хапче от джоба си и го глътна. Болката и спря - бях една от наи добрите му помошници в експериментите и какво просто пропилях живота си но това време мина само едно бих ти казала: когато вече не си му нужна той ще те захвърли като боклук вярваи ми ако искаш но един ден ще видиш че аз съм права
Върнете се в началото Go down
Химе
Анбу
Анбу
Химе


Брой мнения : 1069
Join date : 28.01.2009
Age : 29

Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 11:41 pm

-Проблема е че той още ми няма доверие.

Каза Гурен като се усмихна и тоя път Карин видя че кристалите се приближаваха още повече до нея.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Двореца на Карин и Саске - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двореца на Карин и Саске   Двореца на Карин и Саске - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Двореца на Карин и Саске
Върнете се в началото 
Страница 2 от 40Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Огромния дворец на Саске и Карин
» Карин
» Сакура или Карин
» Двореца на Рикудо
» Двореца на Кисаме

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто Шипуден РПГ :: Коноха :: Къщите-
Идете на: